+420 608 708 099

Üdvözöljük

K využívání on-line rezervačního systému na skupinové lekce je zapotřebí mít zřízený účet.
Tento účet Vám rádi vytvoříme na recepci AFIT centra při Vaší první návštěvě.
Pokud u nás ještě svůj účet zřízený nemáte, první rezervaci prosím proveďte telefonicky na tel. recepce AFIT centra 608 70 80 99.
  • Návštěvník, který nemá platnou permanentku, avšak chce využívat rezervační systém na skupinové lekce, je povinen složit na svůj účet ve fitness centru depozit v minimální výši 200 Kč. Toto se týká i všech držitelů karet MULTISPORT, kteří skládají na svůj zákaznický účet VRATNÝ DEPOSIT v min. výši 200 Kč, pokud si chtějí skupinové lekce rezervovat prostřednictvím on-line rezervačního systému.
  • V případě permanentky lze rezervovat takový počet lekcí dopředu, kolik máte aktuálně platných vstupů na permanentce.
  • Rezervace na skupinové lekce přes on-line rezervační systém lze provádět s předstihem 14 dní. Telefonické a osobní rezervace na skupinové lekce lze provádět bez časového omezení do budoucna.
  • Zrušení rezervace je možné nejpozději 6 hodin před začátkem lekce. Při pozdějším zrušení (omluvení) lekce bude účtován storno poplatek ve výši 100 Kč za každé rezervované místo, který se odečte z depositu, v případě nulového depositu bude storno poplatek naúčtován a dodatečně uhrazen při následující účasti. To platí i pro rezervace provedené telefonicky nebo osobně.
  • Pokud rezervace není zrušena (omluvena) a nedostavíte se, bude lekce považována za uskutečněnou a z Vaší permanentky bude odečten vstup, případně naúčtována plná cena lekce ze složeného depositu.
Pro rezervaci lekce zvolte "týdenní rozvrh" nebo si vyberte konkrétní typ cvičení.

V případě dotazů volejte na tel. 737 090 074 nebo napište na [email protected].

Információ vendégeinknek

Změna v programu H.E.A.T. ve středu v 18:00 na lekci Katariny B.

Ve středu v 18:00 se na Vás těší lektorka Katarina B. na lekci H.E.A.T. s posilováním bříška. Rezervace lze provést přes on-line rezervační systém, v AFIT aplikaci nebo na čísle recepce 608 70 80 99.

Lohan qigong ve středu od 8:30 - 9:25

Lohan qigong je cvičení, které osvobozuje tělo, mysl i srdce od stresu a různých blokád. Otevírá klouby, páteř a také krevní, lymfatické i energetické cesty. Každý pohyb je spojený s dechem. Těšíme se na Vás. Rezervace lze provést přes on-line rezervační systém, v AFIT aplikaci nebo na čísle...

Večerní jóga nově i v úterý v 19:15

Lekce večerní jógy pod vedením Elišky D. jsou přínosné pro každého, kdo si chce fyzicky i psychicky odpočinout po dlouhém dni. Těšíme se na Vás nově každé úterý, stejně tak ve čtvrtek. Večerní jóga kombinuje jemné protažení a zklidnění, harmonizuje, uvolňuje napětí a stres a připravuje na kvalitní spánek....

Nová lekce Jumpingu v pondělí v 15:15 - 16:10 pod vedením nové energické lektorky Katky M.

Pro velký úspěch lekcí Jupmingu zavádíme novou lekci trampolínek od pondělí 6. května v 15:15 pod vedením nové energické lektorky Katky M. Rezervace lze provést přes on-line rezervační systém, v AFIT aplikaci nebo na čísle recepce 608 70 80 99.