+420 608 708 099

Welcome

K využívání on-line rezervačního systému na skupinové lekce je zapotřebí mít zřízený účet.
Tento účet Vám rádi vytvoříme na recepci AFIT centra při Vaší první návštěvě.
Pokud u nás ještě svůj účet zřízený nemáte, první rezervaci prosím proveďte telefonicky na tel. recepce AFIT centra 608 70 80 99.
  • Návštěvník, který nemá platnou permanentku, avšak chce využívat rezervační systém na skupinové lekce, je povinen složit na svůj účet ve fitness centru depozit v minimální výši 200 Kč. Toto se týká i všech držitelů karet MULTISPORT, kteří skládají na svůj zákaznický účet VRATNÝ DEPOSIT v min. výši 200 Kč, pokud si chtějí skupinové lekce rezervovat prostřednictvím on-line rezervačního systému.
  • V případě permanentky lze rezervovat takový počet lekcí dopředu, kolik máte aktuálně platných vstupů na permanentce.
  • Rezervace na skupinové lekce přes on-line rezervační systém lze provádět s předstihem 14 dní. Telefonické a osobní rezervace na skupinové lekce lze provádět bez časového omezení do budoucna.
  • Zrušení rezervace je možné nejpozději 6 hodin před začátkem lekce. Při pozdějším zrušení (omluvení) lekce bude účtován storno poplatek ve výši 100 Kč za každé rezervované místo, který se odečte z depositu, v případě nulového depositu bude storno poplatek naúčtován a dodatečně uhrazen při následující účasti. To platí i pro rezervace provedené telefonicky nebo osobně.
  • Pokud rezervace není zrušena (omluvena) a nedostavíte se, bude lekce považována za uskutečněnou a z Vaší permanentky bude odečten vstup, případně naúčtována plná cena lekce ze složeného depositu.
Pro rezervaci lekce zvolte "týdenní rozvrh" nebo si vyberte konkrétní typ cvičení.

V případě dotazů volejte na tel. 737 090 074 nebo napište na [email protected].

Information for customers

Akce na permanentky 10 + 1 do fitness a na skupinové lekce s prodlouženou platností na 5 měsíců

Od pondělí 17. června do neděle 23. června si můžete koupit permanentku 10 + 1 na skupinové lekce a do fitness s prodlouženou platností na 5 měsíců, permanentka je přenosná a můžete si ji zakoupit na recepci. Rezervace lze provést přes on-line rezervační systém, v AFIT aplikaci nebo na čísle recepce Otevírací doba o svátcích 5. a 6. července bude od 14:00 včetně sálových lekcí

Otevírací doba o svátcích 5. července bude od 14:00 - 21:30 a 6. července od 14:00 - 20:00. Rezervace na sálové lekce lze provést přes on-line rezervační systém, v AFIT aplikaci nebo na čísle recepce 608 70 80 99.

Lohan qigong ve středu od 8:30 - 9:25

Lohan qigong je cvičení, které osvobozuje tělo, mysl i srdce od stresu a různých blokád. Otevírá klouby, páteř a také krevní, lymfatické i energetické cesty. Každý pohyb je spojený s dechem. Těšíme se na Vás. Rezervace lze provést přes on-line rezervační systém, v AFIT aplikaci nebo na čísle...

Večerní jóga nově i v úterý v 19:15

Lekce večerní jógy pod vedením Elišky D. jsou přínosné pro každého, kdo si chce fyzicky i psychicky odpočinout po dlouhém dni. Těšíme se na Vás nově každé úterý, stejně tak ve čtvrtek. Večerní jóga kombinuje jemné protažení a zklidnění, harmonizuje, uvolňuje napětí a stres a připravuje na kvalitní spánek....